zakup

Dzięki doświadczeniu i praktycznej wiedzy przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy zamierzonej transakcji. Priorytetem jest dla nas znaleźć nieruchomość spełniającą wszystkie oczekiwania klienta począwszy od zaspokojenia wymagań wizualnych do negocjacji jak najkorzystniejszej ceny.

Kompleksowo wyszukujemy i sprzedajemy wszystkie rodzaje nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Profesjonalny marketing jest dla nas kluczem do pozyskania jak największego grona klientów. Szybko i sprawnie znajdziemy klienta również dla Państwa nieruchomości.

sprzedaz
wynajem

Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w wynajmie mieszkań, domów i biur. Szybko i bezpiecznie przeprowadzimy cały proces wynajmu nieruchomości. Zapewniamy również skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie sprawdzonych najemców. Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości.

Szukasz mieszkania, domu, biura do wynajęcia. Dobrze trafiłeś. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a nasi specjaliśc resztę zrobią za Ciebie. Nasze biuro nieruchomości ułatwi Ci wybór i przygotuje najbardziej dopasowaną ofertę.

najem
zarzadzanie

Kompleksowe zarządzanie najmem nieruchomości. Opieka nad najmem we Wrocławiu. Wyręczamy właścicieli na każdym etapie wynajmu nieruchomości: od znalezienia rzetelnego najemcy, przez zabezpieczenie transakcji, po późniejszą opiekę nad nieruchomością przez cały okres trwania wynajmu.

Wycena nieruchomości to podstawa każdej decyzji finansowej podejmowanej przez inwestora, najemcę czy właściciela. Wiemy, że na szacowaną wartość nieruchomości w danym momencie wpływa wiele czynników, których znaczenia często bagatelizujemy, a co w przyszości niesie za sobą konsekwencje. Dlatego towarzyszymy klientom w procesie podejmowania decyzji, dając im najlepszą usługę doradztwa w zakresie wycen.

wycena
inwestowanie

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z najpopularniejszych sposobów lokowania kapitału. Dostarczamy możliwości i okazje które pozwola poszerzyć Państa portfel o dodatkowe źródło dochodu.

Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami bankowymi, którzy przedstawią Państwu najlepsze oferty finansowania zakupu wybranej nieruchomości.

finansowanie
kwaterypracownicze

Wrocław to miasto w którym decyzje o podejmowaniu nowych inwestycji podejmowane są cały czas. Zapotrzebowanie na noclegi pacownicze ciągle wzrasta, jeśli szukasz oferty dla swoich pracowników lub jesteś klientem indywidualnym, chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, zapraszamy do współpracy.

Compare listings

Porównać